Szkolenie Pierwsza Pomoc Gorzyce

Szkolenie z pierwszej pomocy w Gorzycach

20 lutego mieliśmy przyjemność przeprowadzić kompleksowe szkolenie z pierwszej pomocy oraz z obsługi defibrylatora AED dla Koła Gospodyń Wiejskich w Gorzycach. Poniżej prezentujemy wrażenia ze szkolenia Pań Gospodyń (cytat z ich profilu Facebookowego):

Stwierdziłyśmy że warto wiedzieć..... każda z nas miała kiedyś do czynienia z sytuacją w której trzeba pomóc drugiej osobie... i teraz stwierdzenie czy robimy to dobrze a przecież mamy obowiązek pomagać.
Dlatego zaprosiłyśmy Pana Rafała i Pana Marcina z IMPULS LIFE na szkolenie w zakresie udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej .
Dziękujemy bardzo za super przeprowadzone szkolenie!!!!!!!!
Polecamy!!!!!!!

Szkolenie z pierwszej pomocy Stalowa Wola

Szkolenie z pierwszej pomocy w przedszkolu numer 10 w Stalowej Woli

20 grudnia 2017 roku w Publicznym Przedszkolu numer 10 w Stalowej Woli przeprowadziliśmy kompleksowe szkolenie z udzielania pierwszej pomocy. Podczas szkolenia pracownicy przedszkola mogli zapoznać się z zasadami udzielania pierwszej pomocy w różnych sytuacjach jakie mogą zdarzyć się w przedszkolu, z metodami bezpiecznego prowadzenia reanimacji zarówno osób dorosłych jak i dzieci oraz obsługą automatycznych, przenośnych defibrylatorów AED.