Defibrylatory AED

Automatyczny defibrylator zewnętrzny AED (ang. Automated External Defibrillator) to łatwe w obsłudze urządzenie, które pomaga osobom niewykwalifikowanym ratować życie i zdrowie poszkodowanych już w pierwszych sekundach zagrożenia.

 

Firma Impuls Life jest dystrybutorem automatycznych defibrylatorów zewnętrznych PHILIPS HeartStart. Te innowacyjne urządzenia wyposażone w funkcję Life Guidance działają jak osobisty trener, który prowadzi Cię krok po kroku w sytuacji zagrożenia życia. Proste i czytelne polecenia głosowe podawane w języku polskim pomagają prowadzić akcję ratunkową we właściwy sposób zwiększając w ogromny sposób szanse na uratowanie czyjegoś życia.

Pomagamy w doborze defibrylatora AED, który spełni indywidualne potrzeby każdego klienta. Szkolimy kompleksowo nie tylko z obsługi samego urządzenia, ale także z innych obszarów udzielania szeroko rozumianej pierwszej pomocy. Dobieramy najlepszy system montażu, zabezpieczeń i sygnalizacji, wykonujemy tablice informacyjne i inne niezbędne oznaczenia.